Testi oma teadmisi


Milleks seda vaja on? Et arendada ennast. Et õppida. Et enda teadmisi proovile panna. Vali ise.

Kellele need testid mõeldud on? Kaitseliitlasele, ajateenijale, kaadrikaitseväelasele, reservväelasele. Tegelikult võivad kõik lahendada, piiramatu arv kordi, ennast tuvastamata, tasuta.


Oma tulemuse nägemiseks vajuta testi lõppedes kindlasti VIEW SCORE! Nii näed ära oma õiged vastused ning vale vastuse juures näidatakse samuti õige vastus.


KÕIK küsimused on kohustuslikud, st kõikidele pead vastama. Kui Sa ei tea vastust, sisesta see mis õigeks arvad. Lõpus peale SAADA ÄRA ja VIEW SCORE vajutamist näed õiget vastust.

Kui küsimusel on mitu vastust, on vastusekast ruuduga.
Kui küsimusel on üks õige vastus, on vastusekast ringiga.


Mitme õige vastuse korral märgi ära KÕIK õiged. Kui märgid ära ka mõne vale vastuse, või jätsid õige valimata, saad selle küsimuse eest 0 punkti.

VIGADEST, PARANDUSTEST JA ETTEPANEKUTEST ANNA MÄRKU: teadmised@pohjakompanii.ee

Korduma Kippuvad Küsimused:

 

  • Mis vahe on algaja testil ja edasijõundu testil?: Algaja testil on VASTUSED järjekorras. Seda saad kasutada spikrina. Näiteks tead kõrval olevat auastet, siis saad tuletada ka järgmise õige auastme sest nad on järjestuses. Edasijõudnu testites on ka vastusevariandid suvaliselt.

  • Mitu korda ma saan teste lahendada?: Kordade arv ei ole piiratud.

  • Ma ei näe hästi küsimusi. Kas pilte või kirja suuremaks ei saa? Vajuta CTRL ja +, see teeb Su veebibrauseris pildi suuremaks. CTRL ja - (miinusega) saad uuesti väiksemaks.

  • Kas me küsime Sinu nime, eposti vms, et hiljem oleks võimalik tulemust minuga siduda?: Ei.

  • Aga kuidas ma siis tõestan oma ülemale/emale/tüdruksõbrale, et lahendasin testi?: Tee kuvapauk (screenshot) vms tulemuses.

  • Kas ma saaksin endale koopia testist, et...? Võimalik. Kirjuta meile ja põhjenda oma vajadust.

  • Minu vastus loeti valeks, kuigi olen oma vastuse õigsuses kindel. Või on Sul ettepanek mõne testi koostamiseks? Mida teha? Anna meile märku: teadmised@pohjakompanii.ee

Testid