SS Uudised Tegime nädalavahetusel enda meeskonnaga debüüdi patrullvõistlustel. Selleks oli Valge Laeva punane rada pikkusega 23km linnulennult, mis lõpuks kasvas 34km-ni." />
06.04.2015

Valge Laev 2015

Tegime nädalavahetusel enda meeskonnaga debüüdi patrullvõistlustel. Selleks oli Valge Laeva punane rada pikkusega 23km linnulennult, mis lõpuks kasvas 34km-ni.
Rajal osalemise tingimuseks oli varustuse kaal relvaga 15kg ja relvaks oli AK4. Meie tiim hoidis seda esimest või teist korda käes.
Võistlusel osales 13 meeskonda kaasaarvatud Põhja kompanii esimene meeskond.

Trass läbis enamasti põldude vahelisi alasid ning üpris tihedaid metsi. Keeruliseks tegi asjaolu, et vihmased ilmad olid maastiku väga mudaseks teinud ja kuivenduskraavid, mida pidi päris mitmeid ületama, olid vett täis.
Võistlus ise oli päris huvitav ja sobis hästi esimeseks arvestatavaks patrullvõistluseks. Ülesandeid oli seinast-seina, nt viktoriin, jõe ületamine, relvade lahti-kokkupanek (AK4 ja USP), paintball jne. Kokkuvõttes tulime kaheksandaks ajaga 10:38 punktidega 216. Kõik jäid rahule ja tõenäoliselt lammutame tulevikus veel.
 
Vedas, et meil kirves kaasas oli. Aitas pioneeritöödele kaasa.
 
Parimat
Võitlja S

Uudised